clasa1
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sedinta 26 Oct 2012

In jos

Sedinta 26 Oct 2012 Empty Sedinta 26 Oct 2012

Mesaj  Admin Vin Noi 02, 2012 12:43 am

"Scurt rezumat al discutiilor de azi :

1.Halloween : miercuri . Masti, costume , cum vrea fiecare. Se va face Cunoasterea Mediului apoi vor decupa, lipi, etc (ce se facea vineri) . Vom cumpara din fondul clasei sucuri, pahare, prajituri, servetele.

2. Joi - vineri se va face romana si matematica

3. Necesar clasa : 3 cutii creioane colorate se vor cumpara din fondul clasei. Ma voi ocupa tot eu . In viitor cand nu voi putea sa ma ocup tot eu , voi da email catre voi toti cu rugamintea de a se ocupa si altcineva.

4. After-school : se va strange fond . Propun cate 30 ron/copil (va reamintesc ca eu am platit 29 ron pt 6 pachete servetele, 2 bidoane sapun lichid si 200 pahare). Alti parinti au cumparat pabna acum produse necesare asa ca ei vor da mai putini bani la constituirea fondului. Voi comunica decizia (achirtarea a 30 ron/copil) si parintilor care aduc copii la AS la clasa doamnei Mara (50% sunt de la alte clase) .

5. Miercuri sa ii dati un biletel copilului in care ii comunicati doamnei Mara daca vreti sa mearga copilul la Teatru (16 nov , pret 11 ron biletul) si la Circ (23.nov , pret 18 ron/copil , 40 ron/adult daca vrea sa mearga) . Banii nu ii dati acum ci dupa vacanta 05-09.nov .

6. Dupa vacanta li se va da un test despre silabe si sunete (eg: pag 31 din Abecedar)

7. Saptamana asta poate reusim sa facem poza de grup a clasei daca toti copiii vor veni cu camasi albe !"

Catalin
Admin
Admin
Admin

Posts : 3
Join date : 15/09/2012

https://clasa1a.board-directory.net

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum